BEAES

Ví někdo, kde teď pracuje?

Čím se živí pan Železný, bývalý ředitel Novy?

Nejlepší odpověď
anonym

jelikož už z dřívějška se věnoval umění a sbíral obrazy tak se zřejmě věnuje obchodu se starožitnostmi a obrazy,ten je za vodou,soudy ho omilostnily,pokuty platit nemusí,arbitráž byla u něj dočasně pozastavena,tak nouzí netrpí

Další odpovědi
Miroslavst

„Pracuje“ v Bruselu,
http://www.no­vinky.cz/krimi/224352-soud-osvobodil-zelezneho-v-kauze-prevodu-podilu-v-cet-21.html

hanulka11

je poslancem evropského parlamentu

Bičiště

O pana PhDr. Vladimíra Železného nemějte strach. Je živen, je poslancem Evropského parlamentu. Dne 2.3.2010 mu náš pan prezident písemně pogratuloval k jeho 65. narozeninám,tak­že nejste jediná, kdo na něj v dobrém myslí.

Zdroj: internet „PhDr. Vladimír Železný“