nyjono

Věříte záruce rodičů, jejichž děti spáchaly ozbrojenou loupež?

Já spíše ne.
Nevěřím, že své děti adekvátně potrestají a dají na vědomí sobě i jim, že se někde stala chyba.
Myslím, že adekvátní trest od rodičů je součástí výchovy, ale na tyto už je asi pozdě bycha honit.

Nejlepší odpověď
Arne1

ne

Další odpovědi
JájsemRaibek

Rodičovské záruce bych nevěřil, jde přeci o jejich děti a přestože jim rodiče můžou domluvit, či jiným způsobem je potrestat, furt se jedná o rodiče a děti.

Kepler

Nevěřil bych! O trest nejde, ale o výchovu. Když rodičové výchovu nezvládli, nemají právo trestat a nemůžou dávat jakékoliv záruky. Dal bych maximálně jednu šanci navíc a dost. Pak do „polepšovny“.

ivzez

Ne. A nevěřila bych ani záruce rodičů,
jejichž děti utloukly v ZOO pelikána…
Rodičům, kteří takto selhali ve výchově, se věřit nedá.

Drap

Tito rodiče nemají své děti trestat. To udělá až soud.

nyjono

Drape, myslím, že soud netrestá. Rozhoduje a soudní.
O spravedlnosti to je už jiná diskuse.

JájsemRaibek

děti spáchaly

nyjono

Jasně, že spáchaly, android nezná pravopis a já to někdy přehlídnu 🙂