Shady

Věříte v něco na co nejsou důkazy?

např. posmrtný život, mimozemšťané nebo cokoliv jiného co nejde změřit, zvážit nebo podobně.

Nejlepší odpověď
anonym

Posmrtny zivot existuje,mohou vam podat dukazy tibetsti lamové, co cestuji stralne. Mimozemstane existuji, je jich plny vesmir, taktez mohou podat dukazy tibetststi lamove, maji v himalajich cele obrovske sine plne mimozemskych technologii, mluvi s nimi telepaticky, cestuji do vesmiru astralne, vse napr, popisuje tibet. lama Lobsang Rampa , atd. My sami muzeme podobne veci zjistit take, staci se ponorit do jemneho duchovniho stavu, ja napr. umim rozmlouvat se stromy, snazim se porad uzrit duchy prirody. VSE ! je nam otevreno, ale svou prizemni omezenosti nejsme hodni vstoupit. Jak pritom nadherny svet je nam skryt.

Další odpovědi
briketka10

na padající hvězdy, které k nám
prý letí několik let (důkazy jsou),
ale já tomu tak nějak nerozumím ☹
Doplňuji:
ne blbě jsem to napsala
celkově všechny hvězdy..

Drap

Myslím, že každý z nás věří na něco, co nejde přesně změřit , čo dokázat. Někteří si to ale připouštějí a někteří ne

petra15

ano na pul, nebo ne z poloviny
Doplňuji:
Shady, zpravu ( zkouska)

zjentek

v moudrost lidské rasy

Hamon

Ne, nevěřím. I když v některé občas doufám.

Kelt

Určitě, jsou takové věci, ale na druhé straně i když je důkaz, nemusím tomu věřit.
Často byl předložen někomu důkaz, že jeho blízký už nežije, ale nebyla to pravda. Takže pozor na důkazy, svědky a pod. Věřit můžete čemukoli.

Ivory

Já věřím v mnoho věcí, v Boha, v to, že ve Vesmíru nejsme sami a v dobré věci.

anonym

Ano věřím. Třeba v pravdu a spravedlnost.
Vždy jsem věřila, že pravda se dokáže obhájit sama, ale dnes vím, že někdy je jí třeba trochu pomoci, protože spousta ignorantů je spokojenější, když pravdu mohou popírat.
Spravedlnost je slepá, ale pro případ, že by jenom špatně viděla, je jí občas třeba pořádně rozsvítit.

Obojí zcela jistě existuje, ačkoliv v našich zeměpisných šířkách se k existenci pravdy a spravedlnosti hledají těžko důkazy.

gagaga

lasku… city …emoce ..take nemuzete zmerit a zvazit a presto je kazdy mame :)

  • iv-

briketka10

  • iv-

ajó, tak na to jsem si já
bulík nevzpomněla 😁

gagaga

:)