Complex

Věříte tomu, že kašel lze vyléčit přírodně, když se 3 cibule nakrájí na talíř a dají do místnosti k místu, kde se spí?

Nejlepší odpověď
quentos

Moc ne, spíš je to dobré jako prevence. Cibule na kašel pomáhá, ale musí se užívat vnitřně – v syrovém stavu nebo ve formě šťávy (nebo nejlépe obojí).

Další odpovědi
Malvína

Tomu moc nevěřím. Ale navážu na odpověď Quentose. Sirup z nakrájené cibule, která je zasypána cukrem, je účinný jak blázen! Moc lidem nechutná, proto jej neužívají, ale mne ano a fakt pomáhá. Četla jsem i o sirupu z cibule a medu. S tímto však zkušenost nemám.

annas

Říkala mně jedná známá, že svému dítěti tak kašel vyléčila. Mělo hlavu u cibule, jen cibuli rozčtvrtila. Někdo zase říká pokrájet .

Já si teď léčím kašel čajem z majoránky. 2× denně, musím říct, že zabírá.