Avatar uživatele
občasné

Věříte slovům podomních nabízečů čehokoliv? Jak se bránit?

Tady czechrapsind. V sobotu zvonila u dveří osoba tmavší pleti. Otevřel jsem a ten člověk drbaje se za uchem povídá: brousím nože a nůžky, brousící nástroj mám tady na chodbě. Odpovídám: já brousím taky.

Nyní v Neděli mě napadla souvislost tohoto podomního nabízení s proběhlou zprávou někde v novinách, kde jistí podomní obchodníci nabízeli paní deky. Když paní co si měla prohlédnout deky vyšla z bytu, omotali ji tou dekou kterou chtěla vyzkoušet a vybrali jí věci z bytu. Tak prosím dejte si pozor.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Tom20, anonym před 4253 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jsem se nikdy s žádným podomním obchodníkem nesetkala, ale ráda bych se někdy setkala. Třeba s podobným jako byla postava pana Heřmánka ve filmu Smrt krásných srnců.
Doplňuji:
Ale ovlivnit bych se nechala jenom pokud bych chtěla a mohl by mi sesílat modré z nebe.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Okamžitě odmítám cokoli ,ani nenechám vyslovit nabídku-pokud člověka neznám a zavírám dveře .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tom20

Já jím určitě nevěřím a bránit se dá tak,že se nenecham zblbnout a vypakuju ho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Odmítám je. Vyjímkou by byla jen hezká žena, která by se mi nabízela jako model na kresbu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Naštěstí bydlím v rodinném domku a zvonek je u vrátek, takže s každým mluvím jen přes plot.Zásadně všechny odmítám a pokud jsou neodbytní, zeptám se na cenu výrobku a řeknu, ať počkají, že to jdu porovnat na internet.Zatím každý odešel aniž by čekal až já přijdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Jak vidím za dveřmi cizího člověka,tak hned volám " Nic nechci a nic nekoupím" Mám snimi jen špatné skušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Nikomu neverim,vubec neotviram a na ulici je nenecham ani dokoncit vetu.Tyhle nabidky mi vubec nezajimaji,mam z minulosti spatne zkusenosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek