Julie

Věříte přísloví „jaké si to uděláš, takové to máš“ ?

někteří lidé totiž tomuto absolutně nevěří a vše co se kolem nich děje svádí na lidi kolem sebe,že zato nemohou, že za vše mohou ti ostatní..

Odpovědi
Janeček

Já věřím i když ne absolutně.Je mnoho věcí, které ovlivnit nemůžeme, ale také mnoho věcí, které ovlivnit můžeme. Ale pokud něco chceme změnit, nebo po něčem toužíme, měli bychom se o to určitě alespoň pokusit.Držím pal­ce!

Nuk nuk

Myslím, že do jisté míry je toto rčení pravdivé. Každý z nás, zvlášť dnes když žijeme v individualismu, do značné míry svým konáním rozhoduje i o jeho následcích a každý je zodpovědný především za svoje činy.
Jsou ale určité výjimky, kde to tak stoprocentně neplatí.

alenka901

SOUHLASÍM