Illines

Verite obchodnimu retezci a jeho programu nej......

Nej…nase,,kva­lita,cena atd.Ja teda ne!!

Nejlepší odpověď
anonym

Nevěřím, ale neřeším to. Něco jíst musím, tak tiše trpím a nepřemýšlím o tom. To bych se opravdu asi už nikdy nenajedla, nenapila, ani nenadechla. A umřít se mi ještě nechce.

Další odpovědi
zzzzz

to říkají všechny řetězce. tak který myslíš? ale já stejně nevěřím žádnému. Studovala jsem ekonomii na VŠ, a tam jsme reklamní tlak na spotřebitele probírali. Za každou cenu zaujmout a přesvědčit spotřebitele, že je ve velmi výhodné akci to, čeho máme plný sklad.

terry

Jsem na tom asi stejně jako ocko. Oni spoléhají na to, že se spousta lidí chytne. Že si myslí, že to je dobrá koupě, ale je to výhodné tak max pro ten řetězec.
Já se na výrobky řetězců nějak neohlížím a kupuju, co potřebuju.