Malvína

Rozhodně ne!! Jedna lež vedle druhé.

Další odpovědi
orwell

Jo, někdy i věřím. Například, když napíšou, že ceny pohonných hmot porostou, že pošleme na Ukrajinu další zbraně, že přijmeme další migranty, že se zvýší daně, … Je toho ještě docela hodně, čemu se dá věřit.

Pepa25

Věřím hlavně tomu, že řada lidí je mediálně negramotných. Třeba uvedené dvě zprávy nejsou v rozporu, stačí si je přečíst 🙂

Kryšpín

Mrkni také na Der Standart Rakousko, Berner Zeitung Švýcarsko, Gazeta Wyborcza Polsko a také na pravda.com.ua. Poté si hoď korunou kde je pravda.