autacek

Věříte Boeingu 737 MAX, nebo byste raději letěli, když už byste museli letět, něčím jiným?

Nejlepší odpověď
L.G.

Asi bych se úplně nehnal do bezpečnější varianty, ta původní taky byla bezpečná spolu ujištěním managementu, že zanedbáno opravdu nic nebylo… Já sice pro letecký průmysl klíčový klient nejsem, ale padnout za oběť při nahodilosti svých letů nechci. 🙃…umřít zřejmě budu po vzoru svých předků muset, ale prosím pěkně ne v padajícím letadle…

Další odpovědi
Ametyst

Protože masmedialni kampaň kvůli problémům Boeingu 737Max byla tak velká, dělá to z něj nyní velmi bezpečný stroj. Věřím mu. Dnes mají masmedia obrovskou moc, a žádná firma nemůže podcenit jejich negativní reklamu.

led

Čo sa týka bezpečnosti lietadla, ak neberieme do úvahy „exkluzívne správy“ médií, najmä v „uhorkovej sezóne“ je rovnaká ako u iných lietadiel Boeing. Veľa závisí od prepravcu a jeho starostlivosti o technický stav lietadla.
Čím väčšie lietadlo nemusí znamenať pre „airturistu“ tým väčšie pohodlie. Pokiaľ sa nerozšíria sedadlá a medzery medzi radmi v economy class (turistickej triede), je to pre ľudi s „vačším rozmerom“ (napríklad 190cm) úplne jedno. Po 8 hodinovom lete (pracovná smena bez prestávky) má nohy otlačené, svalstvo stuhnuté, a chrbticu pre ohľad na suseda za ním má zmeravenú do pravého uhla. Tí širší sa po takomto lete k predchádzajúcim problémom cítia ako „tlačenka v konzerve“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.