dust8

Velká schránka na plotě složí pro osobní poštu a taková ta tuba pod schránkou pro letáky a noviny?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jo, roura byla pro noviny a časopisy. Jednak snadná manipulace, a kdo by to taky kradl Rudé Právo, že?

Další odpovědi
JežíšKristus

Ta je na knedlíky (když je doveze Rohlík nebo Tesco)

paul1

No přesně, něco podobného máme, ale bez té „roury“.

Dochy

Pro ty objemné tiskoviny co se do normální schránky nevejdou, a když, tak za cenu rizika roztrhání, za to jdou dobře stočit do ruličky…