_136

Vědělo by se předem které nebo jaké profese ve světě i Česku zaniknou v průběhu a po skončení pandemie covidu19?

Odpovědi
Alesh

… které nebo jaké profese … tobě už taky trochu z těch opravovačů tady švihlo, že? 😉 Správně musíš napsat které/jaké, tak se přeci každý normální člověk zeptá, ne? 🙂
Hele, vědělo se to minimálně v ČR, resp. věděl se opak, tj. které profese nezaniknou, a to jsou profese spadající pod „holding“. 😉

zjentek

Až pochopím, že se MUSÍM UMĚT SÁM nakrmit, SÁM umýt a SÁM si okolo sebe uklidit, pak tyto služby zaniknou. A na to netřeba kovid, ten může být jen prostředkem, jak v tomto ohledu slepým lidem otevřít oči – nacpat jim párátka pod víčka!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.