paul1

Věděli jste, že předevčírem byl mezinárodní den smíchu?

Upřímný smích vyplavuje z mozku endorfiny – tzv. hormony štěstí a posiluje tím imunitní systém. Smích mimo jiné prodlužuje život.
Tak se smějme, pokud jen se dá a je čemu 😁 😁 😁 😁 😁
Doplňuji 7.5.:
sorry, zapomněl jsem připojit link -
https://www.e­pochtimes.cz/20080504­5052/Svetovy-den-smichu-letos-pripada-na-4.-kvetna.html

Nejlepší odpověď
Malvína

Ha! Tak zrovna předevčírem jsem si užila náramný kopec smíchu a pobavení. Tož to jsem vychytala, přestože jsem o tomto dni nevěděla 🙂

Další odpovědi
Nassin

No, nevšiml jsem si, ale já mám každý den smíchu, a někdy i mezinárodní.

Ametyst

Jistě, smějme se, co to dá. Je skvělé, že předevčírem nebyl den věnovaný žádné chorobě, jak je poslední dobou zvykem.

marci1

To kdybych věděla, tak jsem se celý den prosmála. 🙂
„Smích léčí, ale jen ty, kteří se umějí smát.“
Jiří Žáček

da ny

Ne.
4. 5. Byl Mezinárodní den hasičů.
Včera byl Mezinárodní den porodních asistentek a Mezinárodní den hygieny rukou.
6. 5. je Mezinárodní den proti dietám.
https://www.ka­lendar-online.cz/jmena-a-svatky/mezinarodni-dny/3

Máte pravdu, smíchu není nikdy dost a bránice se masírovat musí. 😉

zjentek

Včera mi u Lidla jakýsi lentil/lentilka nabuřil a poškodil disk pravého předního kola… bezohledně, přímo na postižených hned před vchodem. Musel to být tatk, nebo nejmíň dodávka. Nikdo tam nebyl, takže bez uzardění odjeli. No co ti k otázce budu… sranda jak cyp!

(O_o)

nevedel jse a nezaji ma me to, dnes ma vsechno svuj den

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

marci1, v tom máš pravdu: „Smích léčí, ale jen ty, kteří se umějí smát.“

zjentek

Hm… až ti porve bránici tak tě smích přejde raz dva!

((; D; D;)

marci1

Pan Werich zpívá:
„Já vám nemám tyhle lidi rád,
co se nechtěj a neuměj smát.
řekněte mi, má to smysl,
pořád si kabonit mysl…“
Já dodávám: Škarohlíd se nezasměje a nezasměje! 🙂

Ametyst

Marci: Jistě. Ti nahoře se nesmějí a budou kriminalizovat vtipy.Tohle svinstvo jde ze západu.

Nassin

dtto