zjentek

Věděli jste, že Český hydrometeorologický ústav nabírá nové, schopné zaměstnance?

Plat 20.000 kč, pocitově 40.000. Co na to říkáte?

@elkon: Pro mě taky, mi taky ne. (; 🤟

Nejlepší odpověď
Kelt

Tak nové zaměstnance hledá více institucí a firem. Pokud mne to nezajímá, neláká a nemotivuje, je to zbytečná informace na zbytečném místě. Ty, já a pár dalších za to máme body. Bohužel to nebyla klasická otázka, která by provětrala mozkové závity.

Další odpovědi
elkon

Nezajímá mě to. Pro mě zbytečná informace, k ničemu mi to není. A jistě nejen mě.

jirka F

Otázka bez hlubšího významu.🧐

zjentek

Bureš schopný zaměstnanec není totéž co schopný člověk máš v tom hokej

zjentek

Bureš Bureš Bureš… tak ty si nedáš pokoj! Do kdy?