Answertwo

Věděl by někdo proč mě divka ignoruje? A řešení? Napsat ji/promluvit si?

Ahoj doufám že tu najdu odpověď na svoji otázku. Už dlouho se mi líbí jedna dívka já viděl jistě náznaky že i já ji se líbím. Tuhle jsme se potkali pod vlivem a byla ke mě mnohem jak to říct prostě povolnější že jsme se i objímali, drzeli se za ruce a povídali si víc než obvykle byla sranda. Večer jsme spolu i prekvapive spali. Ráno vstávali společně moc slov neprehodili spis skoro zadne ale byla furt v poho a ja odcházel trochu rychleji dřív kvůli práci protože jsem zaspal. Odpoledne jsem ji potkal a ani mě nepozdravila, ignorovala me a všechno co řekla minuly večer jak kdyby neplatilo. Udělal jsem něco špatného? Já ji nevyužil a cítím se provinile. Je fakt že jsem ji nenapsal nic ale já byl sám dost zmateny a nevěděl co si o tom myslet. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… asi se stydí za to, co udělala pod vlivem, nebo lituje toho, že naletěla: odchod dřív bez velkých slov (… ja odcházel trochu rychleji dřív…společně moc slov neprehodili…) a pak se neozvat (…Je fakt že jsem ji nenapsal nic…) jí asi na sebevědomí nepřidá …