dust8

Ve kterých všech zemích světa se může člověk „předělat“ na indiána?

Nejlepší odpověď
Filip84

Když jsem byl puboš, tak tak nějak začínaly různé ty bezplatné linky, a tak jsme na ně volali s dotazy a la „Dobrý den, prosím vás, mohla byste mi poradit, ve které zemi Evropské Unie koupím bublinku do vodováhy?“ (informační linka k referendu o vstupu do EU). Nebo jsme došli do trafiky: „Dobrý den, tři rohlíky!“, bába odfrkla: „Nemám!, nejsi v pekárně!“, a já na to: „Tak dva housky, aspoň, ne?“, bába rozzářená do ruda, a já: „no, tak nic: tak mi dejte deset matiček M8, a já půjdu!“ 🙂

Bez urážky, ale tohle mi připadá naprosto stejně „hodnotný“ dotaz.

Další odpovědi
paul1

Asi kdekoliv, pokud tam není autoritativní režim, který potírá odlišnosti.

Drap

Snad všude. I u nás je už mnoho let řada lidí, co se považuje za indiány asnaží se tak i žít, nebo alespoň tak trávit volný čas.