Ve kterém roce se v české televizi vysílalo Silvestrovské pásmo které svým úspěchem předčilo ostatní Silvestry?

V pořadu vystupovalo spousta našich herců i hereček, vzpomenu na Karla Gotta který spolu s Vladimírem Matuškou zpívali operní duo, dál už jména neznám. Silvestr byl prodáván na LP deskách Supraphonem. Písně byly v duchu tesklivého tanga oslavující vůni dálek a loučení, spolu s trampskými písněmi. Do pásma byly vloženy vždy po částech sloky legrační písně o Jackovi který
„Jack se strašně vody štítí,
jak má námořníkem býti.
Původem z Moravské vísky,
nezná moře zato zná whisky“.

Kteří dva herci tuto píseň zpívali?
Doplňuji:
Kouřím Viceroyky. On se tak nejmenoval?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak si to pomalu zopakujem jo?
Vladímír je Menšík a Matuška je Waldemar.
Já vím, ono se to trošku plete, ale Waldemar měl vousy.

Další odpovědi
anonym

Vladimír Matuška toho neznám jen Waldemarda Matušku,copak to kouříte?