dust8

Ve které zemi na světě mají dle vás nejlevnější piva, které ale na druhou stranu nejsou patoky a proč si to myslíte?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Řekl bych, že asi v Česku. Dobrá cena a zároveň kvalita. Jsou levnější než ve většině zahraničí a zároveň to jsou velmi kvalitní piva. Různě v zahraničí navíc mají odlišné vnímání piva – i jako třeba podřadného alkoholu a taky to u nich tak chutná (splašky). Vévodí u nich jiný alkohol (anebo mají „někde“ i zcela jiný přístup k alkoholu – kulturně nebo politicky). Různě východně od Česka koupíš levnější piva, ale lepší nebudou.. Ale zase nesem nějaký extra pivař a klidně se bez něj obejdu.
V některých zemích se ceny drsasticky liší podle toho, kde je kupuješ – čepované v hospodě, lahvové v obchodech nebo v restauracích.

Jo, Česko když už, taky vyniká v chlastu (všeobecně: konzum, výroba, distribuce, kvalita/cena), pornu a pervitinu.

Další odpovědi
zjentek

To nelze říct, záleží kdo hodnotí. Například co chutná zdejšímu uživateli elkon (znám z historie), jsou pro mě splašky. Nejlepší piva, dle mého, Belgie, Holandsko, Bavorsko. Jestli jsou levná? To nevím, zase, záleží kdo hodnotí.