pepe88

V čem spočívá fyzická vytrvalost Ukrajinců a Rusů?

Je to dáno geneticky?

Nejlepší odpověď
Yanger

Při porovnávání schopnosti „přežít“ v koncentračním táboře Osvětim vycházeli jako nejodolnější právě Rusové-oproti tomu nejhůře na tom byli Holanďané-myslím,že velký vliv na to má „životní úroveň“ a prostý fakt že zvyšujícími civilizačními standarty se člověk stává méně odolným a tento rozdīl se bude projevovat ještě o několik generací poté.Nemusíte chodit daleko a při porovnání člověka narozeného na vesnici,pracujícího třeba v zemědělství a člověka z města ohánějícího se jen propiskou uvidíte taky rozdíl.

Další odpovědi
Ducher

Ano je to tak rusove maji v krvi bojovy gen, proto jsou jedni z nejmocnejsich imper sveta az dodnes ze se Amici trepou strachy kdyby si zacala valku s Ruskem. Ukrajina je vlastne sesterska zeme ruska, velice podobny geny. Co se tyce boji tak rus ma vetsi fyzickou zatez a kondicku nez cech nebo ostatni evropanske staty. staci se podivat na boxing, jurijko. Nevim proc ale maji to v genech, cech by prohral protoze celkove neni fyzicky zdatny na zatez. Doporucuju ti se vyhnout jestli nechces skoncit s rozbitou drzkou.