Niikii

Vánoční trhy ..pomoc ☹

Ahoj,potřebuji pomoct.Mám za úkol vymyslet něco na vánoční trhy,co by jsme mohli vyrobit a prodávat na vánočních trhách s naší třídou.Napají mě různá přáníčka,ale to má každý ☹ Chtělo by to něco originálního a přitom ne moc těžkého.Děkuji

Nejlepší odpověď
Fun1k

Co třeba perníčky? U jejich kolektivního pečení se určitě dobře zabavíte a každý perníček může být originální, podle toho, jakou výzdobu na něj kdo dá.

Další odpovědi
Hara

My jsme dělali kuchařku – samozřejmě ručně napsanou. Jmenovala se „Vánoční kuchařka Magdy Dobrušky Rentlíkové“

iceT

Zkuste treba vanocni ozdoby.

vranovahan

Ty vánoční ozdoby podle mě nejsou až tak špatný nápad. Zrovna před pár dny jsme byli navštívit vánoční trhy tady u nás ve městě a bylo tam pár stánků, které prodávaly ručně vyráběné vánoční ozdoby. Dokonce jsem si jich i pár koupila, protože se mi opravdu zalíbily. Myslím si, že toto tedy určitě není špatná volba.