ZuLeona

Vakuovačka – zkušenosti

Zdravím, jakou prosím máte zkušenost s vakuovačkou? Vyplatí se do domácnosti pořídit?

Odpovědi
Milunak

Já ji mám doma už nějakou dobu a je to super věcička. Vakuuju skoro všechno, co dávám do lednice – vydrží to dlouho čerstvé, plné vitamínů a bez ní si to už neumím ani představit. Kupovala jsem značku DOMO a je super, mám od nich i vysavač a pomalý hrnec.

Luiza

Holky, kde bych se na vakuovačku mohla podívat? Mají ji na nějakém spolehlivém e-shopu?

Milunak

Tady máte odkaz na vakuovačku, se kterou jsem spokojená www.domo-elektro.cz/p/domo-do327l-vakuovacka-potravin-a-svarecka-folii