Awe

Jaká jídla preferujete?

Jakou kuchyni máte nejraději? Je to česká klasika nebo třeba Indie? Jak často děláte doma „exotická“ jídla?

Nejlepší odpověď
gecco

Preferuju typicky českou kuchyni, ale občasná exotika neuškodí – mám rád ´asii´, něco tak čínsko-thajsko-indického, párkrát za měsíc…
😉

Další odpovědi
Luxx

hlavně ať je v něm pořádná dávka chilli :)

talka

Jsem slaďour a nesnáším hořké (pivo, játra etc) a pálivé.

anonym

Ta jídla, která mi jsou na talíři předložena a můžou být i z jiné galaxie.

Drap

Jakákoli dobrá.

Emefej

Preferuji klasickou rakousko-českou kuchyni, ale občas rád ochutnám i něco exotického.
Mimochodem – podobná otázka tu již byla: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-preferujete-kuchyni-a-varite-ze-surovin

ivzez

Preferuji jídla, která mi někdo uvaří, což se bohužel stává zřídka,
a jídla, která si vymyslím (ráda v kuchyni experimentuji).

Klaproth

Preferuji českou, miluji zvěřinu. Ale sním skoro všechno. Exotickou kuchyni mám rád pouze autentickou. To co se vaří u nás v různých cizokrajných restauracích neodpovídá tomu, co vaří domorodci přímo na místě z lokálních surovin. Rád jezdím do vysokých hor, byl jsem v Nepálu, Bhútánu, Indii, Číně, Pákistánu, mohu porovnávat. Víte, že v západní a severozápadní Číně vůbec nejedí rýži? Totéž platí pro severní Indii a celý Nepál.

Šidlo

kvalitné

hlavne tradičné bratislavské recepty od babičky

vrchol exotiky doma je tofu a humus a dáke tropické ovocie

GabulkaA

Ahoj, když jsme u té exotiky… Chtěla bych se zeptat, zda jste někdo zkoušel hmyz? Červy, cvrčky a tak? Jak vám tyto pochoutky chutnají?

Honzin8

Jedlý hmyz miluju. Moje žena teda už moc ne, ale podle mě je to senzační pochoutka. Co ty si o tom myslíš? Chutná ti?

Lurenka

Příspěvek smazán administrátorem.