Avatar uživatele
Awe

Jaká jídla preferujete?

Jakou kuchyni máte nejraději? Je to česká klasika nebo třeba Indie? Jak často děláte doma „exotická“ jídla?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Mishicka před 3075 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Preferuju typicky českou kuchyni, ale občasná exotika neuškodí – mám rád ´asii´, něco tak čínsko-thajsko-indického, párkrát za měsíc…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Luxx

hlavně ať je v něm pořádná dávka chilli :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
talka

Jsem slaďour a nesnáším hořké (pivo, játra etc) a pálivé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ta jídla, která mi jsou na talíři předložena a můžou být i z jiné galaxie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jakákoli dobrá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Preferuji klasickou rakousko-českou kuchyni, ale občas rád ochutnám i něco exotického.
Mimochodem – podobná otázka tu již byla: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-preferujete-kuchyni-a-varite-ze-surovin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Preferuji jídla, která mi někdo uvaří, což se bohužel stává zřídka,
a jídla, která si vymyslím (ráda v kuchyni experimentuji).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Preferuji českou, miluji zvěřinu. Ale sním skoro všechno. Exotickou kuchyni mám rád pouze autentickou. To co se vaří u nás v různých cizokrajných restauracích neodpovídá tomu, co vaří domorodci přímo na místě z lokálních surovin. Rád jezdím do vysokých hor, byl jsem v Nepálu, Bhútánu, Indii, Číně, Pákistánu, mohu porovnávat. Víte, že v západní a severozápadní Číně vůbec nejedí rýži? Totéž platí pro severní Indii a celý Nepál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

kvalitné

hlavne tradičné bratislavské recepty od babičky

vrchol exotiky doma je tofu a humus a dáke tropické ovocie

Upravil/a: Šidlo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Ahoj, když jsme u té exotiky… Chtěla bych se zeptat, zda jste někdo zkoušel hmyz? Červy, cvrčky a tak? Jak vám tyto pochoutky chutnají?

před 1032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honzin8

Jedlý hmyz miluju. Moje žena teda už moc ne, ale podle mě je to senzační pochoutka. Co ty si o tom myslíš? Chutná ti?

Avatar uživatele
Lurenka

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek