verunka483

Vadí vám homosexuálové?

Já nevím, jestli je to divné, ale mám pocit, že je mám ráda. Samozřejmě ne všechny, ale ty co znám, nebo jen od vidění… Jsou to dobří kamarádi a nevím, proč je tolik lidí, kteří je uráží a nadávají jim. Jsou jen jiné orientace, to je všechno… 🙂

Nejlepší odpověď
baghira

Ne – jako moji sexuální partneři nepřichází v úvahu, a ve všem ostatním jsou jako jiní lidé.

Další odpovědi
Kamionacka09

Taky mi nevadi a mela sem mezi nima i kamarady.Prijde mi ze je nejvic nemuzou zkousnout heterosexualni muzi a pritom na lesby se i radi podivaj.Kolikrat lepsi gay kamos nez holka kamaradka ktera je i treba falesna.

anonym

Opět mnohokrát přetřásané téma. Jinak sexuálně orientovaní lidé vadí většinou těm, kteří sami mají problémy s identitou. Není bez zajímavosti, že ženy bývají tolerantnější jak k lesbičkám tak ke gayům. Muži častěji netolerují gaye, ale na lesby se rádi podívají.

briketka10

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=homosexu­alita

bolak

Pokud se mě nebudou snažit obrátit na svoji víru, tak s nima nemám problém.

Pár jich znám, u dvou z nich jsem dokonce jednou přespal (ale jedno voko sem měl pro jistotu votevřený). Chovali se slušně, nedělali žádný vopičárny a když se zhasla lampička, tak sem z vedlejšího pokoje uslyšel: „dobrou noc mámo“ a ten druhej odpověděl „tobě taky mámo“…
Doplňuji:
Tady ještě něco na čtení ↓

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-nazor-na-homosexualitu-jste-pro-nebo-proti-registrovanym-partnerstvim
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/homosexual
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prague-pride-byli-jste-v-pruvodu-jake-mate-dojmy-nebo-jste-proti-takovymto-akcim-co-konkretne-vam-na-nich-vadi
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-nebo-vite-ze-nekdo-ze-zdejsi-komunity-je-homosexual-ovlivnilo-by-to-vas-nazor-na-uzivatele

dudu

Ano, ovšem pouze tím, že se poslední dobou až příliš zviditelňují, jakoby se teplouštví dnes stalo jakousi módní záležitostí. Tito úchylové byli, jsou a budou a nechť si nadále prožívají svoje štěstíčka, ale výlučně ve skrytu neprůhledných závěsů.
Jsem si téměř jist, že majoritě jejich přítomnost v zásadě nepřekáží, ovšem tuto ani nemíní vyhledávat.
Osobně se opravdu hrozím okamžiku, až se snad díky možné nové vlně zvané sodomie budeme veřejně dozvídat kdo souloží s kozou, nebo šuká ovci.

anonym

Nevadí mi žádní lidé pokud se dovedou alespoň trochu slušně chovat a ostatních si nevšímám.

Lyn

Nevadí, daleko více mi vadí někteří heterosexuální li­dé.

tom004

A další spousta odpovědí máš v odkazu.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vad%C3%AD%20v%C3%A1­m%20homosexua­love

Nik92

Nezáleží na tom, jaké je člověk orientace, ale jaký je povahově. Mám spoustu kamarádu homoexuálů a távím s nimi čas raději, než s nějakýma lidma opačné orientace. Člověk by neměl soudit člověka pouze podle toho jaké je orientace a kdo to tak dělá, tak je hlupák.

Mers

Ne, nevadi a nechapu toho komu jo jsou to taky lidi akorat s jinsi sex. orientaci!!!

alenad

Néééééééé , a proč jako ?

led

Sú to ľudia. Ako takí majú aj nárok žiť svoj život tak, ako ho cítia. Nie je to nič protizákonné a protiľudské.

Zaznávate snáď Michalangela napriek jeho veľkým dielam?
Čo vzťah božského Achilea a Patrokla v známej Odysee?
Česká televízia sa zaoberala týmto problémom v dejinách ľudstva v relácii Experiment 4%:
http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/102114872­40-experiment/2085722331­90007-4/2814-homosexualita-v-dejinach/

Vo Wikipédii nájdete:
…"V Řecku byla homosexualita široce akceptována a mnohdy dokonce státně podporována. Mít mladého chlapce patřilo k dobrému tónu a bylo to považováno za znak mužnosti. Řecká pederastie znamenala vztah s chlapcem ve věku asi 14–25 let. Pro chlapce nebylo hanbou, ale ctí mít takového staršího přítele, patrona, zvláště jednalo-li se o osobu společensky významnou.[57] (Viz též: Platón: Faidros.)

Thébská svatá družina se skládala výlučně z homosexuálních bojovníků. Ideou jejího vzniku bylo, že bojovníci spojení navzájem milostnými pouty budou bojovat srdnatěji, protože nebojují jen za sebe, ale i za své milence. Po 33 letech existence byl Svatá družina zničena v bitvě u Chaeroneie armádou Makedonců.[58]

Homosexuální chování bylo nejrozšířenější v dórských obcích. Sparta je učinila součástí svého vzdělávacího a výcvikového systému, Aristotelés podezříval Kréťany, že ji podporují k omezení porodnosti.[57]

Ve Římě byla situace obdobná, císař Nero dokonce uzavřel s mužem sňatek, láska císaře Hadriána k řeckému mladíkovi jménem Antinoos byla dokonce proměněna ve státní kult. Když se totiž Antinoos při plavbě na Nilu v roce 130 n. l. utopil, Hadrián mu přikázal vztyčit nespočet soch a jako bohu vycházejícího Měsíce mu přikázal sloužit obřady.[59][60] Na jeho počest nechal přejmenovat (spíše než postavit, jak se také uvádí) ve Středním Egyptě město Antinoupolis.[61] Situace se změnila s nástupem křesťanství.

V Číně byla mravně indiferentní až do pádu dynastie Chan. I poté však byla tolerována umělcům a aristokracii."…
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ho­mosexualita

pusinka50

Mně nevadí, jsou to kolikrát slušnější lidi, než „normální“ bisexuálové