Avatar uživatele
anonym

Homosexuál?

Vadilo by Vám kdyby byl někdo ve Vašem okolí gay (ne lesba!!)

Přestanete se s ním bavit? Změníte na něj pohled?

Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4794 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Človek je stále človek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Nevadilo – dokud by to nezacal zkouset na me, to bych se ohradil :) Ale jinak proti homosexualum rozhodne nic nemam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SajmonModer

Určitě ne. Spíše naopak. „Teplouši“ jsou více citliví a více si váží druhého a nikomu by neublížili.
Doplňuji:
Terryle: Asi máš pravdu.

Upravil/a: SajmonModer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Taky s tím nemám problém, spíš by mě začal víc zajímat a chtěla bych ho poznat víc.
Sajmon: Jestli by neublížili… to ti nevím, myslím, že lidi svině se najdou i mezi gayi, stejně jako všude jinde… a nebo si ve vztazích ubližujou. Jako kdokoli jinej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ano vadilo,obzvláště v okolí WC,kde bych konal potřebu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pralinka1979

Nevadilo, proč by mi to mělo vadit???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Pro mě je důležitější to jaký člověk je,a ne s jakou se narodil orientací.Bohužel hodně dost jedinců si myslí,že je to dáno výchovou,ale není,s tím se člověk narodí a pak se s tím musí poprat.
Takže mě to nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbysek

ten ktery je–a zase jeden ubohej nazor,nejakyho zakomlexovanyho heteraka.jsem gay,a myslite ,ze gayove maji potrebu vas ocumovat na zachode?ze jsme takovy uchylaci.fakt trapnej nazor nod vas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hornik.

Mě to připadá jako by mě mělo vadit jestli je v mém okolí Klaus nebo vy. Jak bych mohl změnit svůj pohled na gaye? Buď bych ho znal nebo neznal. A přestat se s někým bavit, to se přestávají bavit mezi sebou i ve školách kvůli jiným věcem. Nevím kdo v mém okolí je gay ale tato otázka je zajímavá z jednoho pohledu. Je to jako bych se měl zabývat osudy sousedů. Když se s někým nebavím, nemohu se s ním přestat bavit. A změnit pohled to stojí za úvahu. Buďto jsem natolik odlišný abych žil ve stejné skupině v izolovaném světě, nebo se neodlišuji od jiných. Pokud jste gay ve smyslu že chcete gaye, tak mě to vůbec nevadí. Záleží na vás. Ale na anonymy se neodpovídá, že ano? Není zač.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek