Homosexuál?

Vadilo by Vám kdyby byl někdo ve Vašem okolí gay (ne lesba!!)

Přestanete se s ním bavit? Změníte na něj pohled?

Děkuji

Nejlepší odpověď
led

Človek je stále človek

Další odpovědi
chudst

Nevadilo – dokud by to nezacal zkouset na me, to bych se ohradil :) Ale jinak proti homosexualum rozhodne nic nemam.

SajmonModer

Určitě ne. Spíše naopak. „Teplouši“ jsou více citliví a více si váží druhého a nikomu by neublížili.
Doplňuji:
Terryle: Asi máš pravdu.

Terryle

Taky s tím nemám problém, spíš by mě začal víc zajímat a chtěla bych ho poznat víc.
Sajmon: Jestli by neublížili… to ti nevím, myslím, že lidi svině se najdou i mezi gayi, stejně jako všude jinde… a nebo si ve vztazích ubližujou. Jako kdokoli jinej.

ten který je

Ano vadilo,obzvláště v okolí WC,kde bych konal potřebu.

Pralinka1979

Nevadilo, proč by mi to mělo vadit???

iceT

Pro mě je důležitější to jaký člověk je,a ne s jakou se narodil orientací.Bohužel hodně dost jedinců si myslí,že je to dáno výchovou,ale není,s tím se člověk narodí a pak se s tím musí poprat.
Takže mě to nevadí.

zbysek

ten ktery je–a zase jeden ubohej nazor,nejakyho zakomlexovanyho heteraka.jsem gay,a myslite ,ze gayove maji potrebu vas ocumovat na zachode?ze jsme takovy uchylaci.fakt trapnej nazor nod vas.

hornik.

Mě to připadá jako by mě mělo vadit jestli je v mém okolí Klaus nebo vy. Jak bych mohl změnit svůj pohled na gaye? Buď bych ho znal nebo neznal. A přestat se s někým bavit, to se přestávají bavit mezi sebou i ve školách kvůli jiným věcem. Nevím kdo v mém okolí je gay ale tato otázka je zajímavá z jednoho pohledu. Je to jako bych se měl zabývat osudy sousedů. Když se s někým nebavím, nemohu se s ním přestat bavit. A změnit pohled to stojí za úvahu. Buďto jsem natolik odlišný abych žil ve stejné skupině v izolovaném světě, nebo se neodlišuji od jiných. Pokud jste gay ve smyslu že chcete gaye, tak mě to vůbec nevadí. Záleží na vás. Ale na anonymy se neodpovídá, že ano? Není zač.