Moniccc

Jaký máte názor na gaye a lesbičky?

Doplňuji:
Otázka je zařazena do Vzdělání proto, že na toto téma mám udělat prezentaci. Tak možná proto :D není to jedno?

Nejlepší odpověď
iceT

Nijaký,oni se se svou orientací narodili,ne každý z nich je schopný si to přiznat sobě i okolí.
V podstatě jsou to lidi,jako my normální,jen ve vztahu mají v oblibě stejné pohlaví a taky chtějí s někým sdílet život.
Dnes je jiná doba,tak se na to moc nekouká jestli je kluk na kluka nebo holka na holku,ale ještě před nedávnou dobou to měli hodně těžké,zejména ti slavnější.

Další odpovědi
VampGirl

Můj názor je pozitivní, protože do této menšiny sama patřím. :) Takže by bylo divné, kdybych proti nim něco měla… :D Pochopitelně jsem v kontaktu s mnoha takovými lidmi a všichni jsou přátelští, vtipní a veselí.

annas

Když děláte výzkum, zkuste si pročíst i starší odpovědi.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=gay+a+les­bi%C4%8Dky&sa=Vyh­ledat

jennysh

Beru to jako, jakýkoliv jiný vztah. Každý má právo žít.

anonym

Tak nějak postrádám logiku v tom, že je otázka ve vzdělání a práci. Brala bych ji spíše jako otázku anketní.
Odpověď – obojí patří do lidské společnosti.
Mají své starosti i radosti, žijí svým způsobem života. Je třeba je tolerovat.

briketka10

někdy mají mezi sebou lepší vztah než heterosexuálové a to jim můžěme závidět..

led

Je to orientácia sprevádzajúca ľudstvo počas jeho celého vývoja a ktorá napriek prenasledovaniu vydržala až do dnešných čias.
Stretávame sa s ňou už v staroveku (ostrov Lesbos), stredoveku i novoveku a aj v súčasnosti. Neberie ohľad na politickú, narodnostnú, zemepisnú i sociálnu príslušnosť. Je všade. Ak pozriete dobovú literatúru, príkladov najdete veľa.
Nie nadávať, vysmievať sa, ale tolerovať. Ľudia sú vždy ľuďmi, bez hľadu na sexuálnu orientáciu.
Škoda, že sa ešte i dnes stretávame s množstvom ľudí zastaralého zmýšľania. Bola som svedkom, ako skupina mladých (nie detí) minula muža v stredných rokoch oblečeného v kožených nohaviciach (a hneď začali s poznámkami a výkrikmi o „buzíkoch“ a podobne. Pritom do počasia (snehový vietor) bol oblečený lepšie než oni v tenkých rifliach.
PS.
pokiaľ chcete robiť naozaj poctivú prezentáciu prejdite okrem ich historického vývoja i sociálny a zdravotný vplyv na spoločnosť a vplyv spoločnosti na nich

anonym

http://img.na­dapenny.com/t20/120­46/nadap105444773­700237.jpg

anonym

Doplním ještě pozornou annas, odkazem na obdobnou otázku poněkud jinak formulovanou v době, kdys ještě nebyla registrována.
Je tam plno zajímavých názorů, jež by mohly napomoci orientaci v dané problematice.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-nazor-na-homosexualitu-jste-pro-nebo-proti-registrovanym-partnerstvim

www

Nic proti nim, jejich věc. Líbí-nelíbí je zase věcí mojí 😉.

hanulka11

jsou to lidé …jako jiní

ReHu

jsou to lidi, jako každý jiný.

anonym

Myslim si že naprostá většina lidí zde a ve všech vyspělých zemích je k nim tolerantní a uvažuje rozumně. Bohužel jiné kultury, ano, konkrétně Islám, má toleranci k menšinám nulovou. Doufam že ty miliony Muslimů žijící v Evropě zde svůj zákon nikdy neprosadí. Nechci se tu dožít ukamenovávání kohokoliv jen proto že je takový, jaký je. Středověk už jsme tu měli…

MacChill

nemohou za to…

Drap

Vztahy druhých neřeším. Je to jejich věc, a názor si na ně nedělám. A proč bych taky měl?

Damiana

Podle jejich chování a přístupu. Nesnáším vulgaritu, hrubost a agresitivitu. Omezenost a diktaturu. Bezpráví a zlo. Závist a podlost. V jakékoli společnosti.

Otázka by měla znít rovnou: Jaký máte názor na lidi?