pukula

Vadí nevadí

vadí klukům rovnátka na pevno u holky nahoře i dole

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Lepší je nahoře bez, ať už má rovnátka nebo ne.

Další odpovědi
SajmonModer

Mě to tedy nevadilo, dokonce mi to připadá i sexy! :)
Doplňuji:
Pardon, chtěl jsem napsat: Mě by to teda nevadilo! 🙂

dědapetr

Vůbec ne náhodou někdy to i sluší.Není to o vzhledu,ale o duši.

venkovan

Tento problém pusť z hlavy. Komu rovnátka vadí, nezaslouží si tvou pozornost a přízeň. Hlupáky je někdy velmi obtížné poznat, tak třeba alespoň některé prostřednictvím rovnátek objevíš

fortin

Rovnátka jsou dnes módním doplňkem!

Zdroj: http://i.idnes­.cz/alik/2589-ewa-o.jpg

Salvaje

Kamarádce je 25 a nechala si dát rovnátka nahoru i dolů. A vypadá to, že si je nechá dát i její přítel :D
Vůbec si s tímhle nelam hlavu :)