V USA točí filmy s menšinou v hlavních rolích, proč tomu tak není i u nás ?!

Copak jich máme málo ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Je to tím, že naše kinematografie je prozíravá a nadčasová. Točí filmy tak, aby se daly sledovat spoustu let. A tento americký trend vyrovnává, protože zřejmě menšinou se brzy staneme my všichni.

Další odpovědi
Reuef

Ono to neni o kvantite ale o kvalite

anonym

Marian a Bastardi,tam se to jimi hemží!

Damiana

Jestli ti stačí hraný dokument na téma krimithriller – stačí si pustit denně zprávy. Řekla bych, že cikáni mají „roztočíno“ imrvére…:-)

badisko

tak odpovim ti otazkou …dival by se nato nekdo?…ja teda ne

Mahoney

U nás by totiž rozkradli vybavení štábu :D

Orange

Americkej konzum je víc rozežranej a už není jednoduché je televizně uspokojit.