LauraMasova

V rámci výzkumu bych se ráda dozvěděla názory těch, co zámky lásky nevěší.

Otázky kladené nezúčastněným:

  1. Jak vnímáte tento akt, jak jste ho vnímali dříve? Měnil se nějak Váš názor?
  2. Proč zámky nevěšíte?
  3. Je lepší podle Vás zámek pověsit na kulturní veřejnou památku nebo by na to měla být určená místa nebo na něco soukromého/osob­ního? a proč si to myslíte?

3.1 Na jakých místech byste tyto zámky viděli rádi a na jakých ne?
4. Jak často tyto zámečky vidíte okolo? Při cestě do práce, do školy…?
5. Co byste vzkázali těm, kteří zámky věší?
6. Myslíte, že by Vás něco mohlo tyto zámky přinutit věšet? (láska?)

Odpovědi
Mravenec

  1. Zbytečnost, lásku to nepřinese a vztah neprodlouží.
  2. Protože jsem na to starej a takový moderní výmysly nepodporuju.
  3. Samozřejmě něco k tomu určeného. Co myslíš, bude se někomu líbit Karlův most plný cetek?
  4. Naštěstí moc ne, jezdím navíc autem.
  5. Ať si najdou rozumnou zábavu a lásku ztvrdí nějakou společnou akcí.
  6. Určitě ne.

paul1

Zámky nevěším a zdá se mi to zbytečné. Je to ale výhodné pro obchody s tímto zbožím, mají kšefty.

elkon

Je to kravina, která nic neřeší a vypadá to hnusně, když je někde klandr zaneřáděný zámky.

aevul

Odpovím ti jen na 3.: A proč bych to měl dělat? Protože se najde nějaký kokot, co začně nějakou kravinu, fakt mám tančit podle něj? Mimochodem, uvědomuješ si, kolik zdrojů stojí navrácení do původního stavu?

Filip84

  1. Jako vandalství, buranství, nesmysl poďobanců, co jsou vykvedlaní z permanentního čumění do placatých přístrojů a Goebbelsovy skříňky.
  2. Nepřemýšlím nad tím, proč věc nedělat, ale nad tím, proč dělat. Na světě je více lidí, věcí a činností, které mne nezajímají, než těch, které mne zajímají. Vita brevis, ars longa, nemám čas ztrácet čas přemýšlením nad podobnými nesmysly.
  3. Na svůj soukromý majetek ať si věší každý, co chce. Jinak je to prašť jako uhoď.
  4. U nás to není.
  5. Nic, já se lidem do života nemontuju. Ono se jim všecko vrátí i bez mých keců.
  6. Nemyslím, vím: ne. S ženskou, která by měla potřebu provádět podobné nesmysly, bychom si nerozuměli ani pět minut.

Darcy

Podle mně je to vandalismus, i když se to cvakne na místo na to vyhrazené – třeba ty ohyzdné mřížkové srdce a pod. – je to duševní vandalismus 😉
Jediný kdo z toho bude mít radost jsou osadníci až to povezou do sběru 😎
Nenosí to štěstí, nenosí to lásku a je to nesmysl.
Je to pro mně v té kategorii jako všichni ti lidé co se fotí při šikmé věži v Pise a „podepírají ji“. Vadí mi všechny ty masové stadovité akce.. taky trapné Halloweenské řádění. Namísto jít babičce a dedovi zapálit svíčku a spomínať na historky s rodiči, jdou radši chlastat s kamarády a vypadají u toho jak debili…
Zámky věší ovlivnitelní lidé, bez fantazie, bez nápadů.

Chcete udělat něco opravdu z lásky co má smysl a zůstane to po vás? sázejte stromky.
My jsme si nasadili už 7 – sekvoje mamutí ❤️, ginko, lípy, sakury – proste „stromomluva“.

LauraMasova

Samozřejmě, že si uvědomuji i finanční stránku. Mé otázky jsou objektivní, nevztahují se na mě ani na mé postoje. Ani na nikoho jiného.:)