Kryšpín

V Rakousku od začátku roku zabilo sedm mužů své manželky, kde je příčina?

V Rakousku začalo tažení proti násilí na ženách, u sousedů dloudobá demokracie, vysoké platy, lepší životní úroveň než v Česku takto se někteří předvádí.
Tolik televize Austria 24 TV

Nejlepší odpověď
Drap

Příčina je zřejmě v tom, že už těch manželek měli plné zuby. Kolik jich bude ještě do konce roku?

Další odpovědi
ten který je

Abychom mohli co nejlépe odpovědět,byl by dobrý nějaký odkaz na zdroj této zprávy.Násilí na ženách má v některých státech EU vzrůstající tendenci.Co je příčinou si můžeme vytušit.

Kepler

Asi jim chodily na odpovedi.cz.