Nela56

V O2 mi řekl každý operátor na chatu něco jiného, jak je to možné ?

Jak už jsem zde psala, omylem jsem vymazala, číslo z telefonu, které jsem nutně potřebovala. Proto jsem volala do O2, tam měli stále obsazenou linku, tak jsem psala, paní mi řekla, že tohle není v jejich silách. Poté jsem psala další operátorce ta řekla, že jako kontaktní osoba mého čísla je někdo jiný, tak mi tyhle údaje nesmí sdělit. Při dalším pokusu jsem jednoduše napsala, že jsem ten, kdo je kontaktní osoba mé sim karty, ale další zádrhel byl, že si bud musím založit účet na jedné stránce ( to by trvalo 2 dny a já číslo potřebovala hned), a nebo mi podrobný výpis pošle za 199kč. Přistoupila jsem tedy na tu druhou variant, ale paní zjistila, že prý není zadaná žádná kontaktní osoba, a že to tedy nelze ( přitom jiný operátor tam kontaktní osobu měl) Při dalším pokusu jsem se konečně dovolala na linku a chtěla poslat výpis, pán mi ale řekl, že nic takového neexistuje, jednoduše to nejde. Potom se mi tedy jednu operátorku podařilo přemluvit a poslala mi číslo, ale prý ho nesmí poslat celé a tak mi poslala jen dvě trojčíslí, což mi bylo vlastně k ničemu. Úplně poslední pokus byl s milou operátorkou, která první také říkala, že to nelze, ale potom mi úplně v pohodě poslala celé číslo :D Jak je tohle možné ? Normálně jsem si s nima psala s jednoho zařízení na chatu, jen mi pokaždé přiřadili někoho jiného :D

Odpovědi
Emefej

Hezká slohová práce, ale kdo to má číst? Nešla by otázka zformulovat do jedné, dvou vět?

Mc Merkurion

… kecy, kecy, kecy … založení O2 (jestliže máš jejich nějakou službu) víc jak čtvrthodiny … pak se dostaneš pravděpodobně k online výpisu hovorů (předpokládám, že s výpisem to maj podobný jak T-mobile) …

da ny

Odpovím na položenou otázku (slohovku číst nyní nebudu :)).
Vysvětlení je snadné. Každý člověk je omylný, nesprávně si vyloží/pochopí pravidla, předpisy i zákony. Tato situace je stejná i na úřadech. Na MÚ, FÚ, PÚ. OSSZ i na poště, mi několikrát každá úřednice podala jinou informaci.
Jednu jsem musela „utloci“ argumentem, staženým, díky internetu, paragrafem ze ZP. Vytištěným na papíře a podtrhaným textem červeně.
U telefonních operátorů, kabelových TV, poskytovatelů internetu pracuje
mnoho „brigádníků“. Není se tedy, čemu divit.

elkon

Zajdi si na pobočku a tam se domluv na místě. Mají otevřeno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nela56

Omlouvám se, ale číst to přeci nemusíte :)