Kryšpín

V kterých zemích se jednalo o podporu disidentů?

Francouské a České delegace dne 11.12 uspořádala akce a podpořila na různých místech světa s místními disidenty, bojovníky za práva a demokracii v jejich činnosti. Je to dobrá činnost Frantíci mají zkušenosti jako revolucionáři a Češi tomu dodávají sametový nádech. Jenom jsem zahlédl krátkou zprávu na Čtk dne 12.12. t.r. na stránce 116, ale nebylo uvedeno v kterých zemích tyto akce proběhly, má někdo přehled.

Odpovědi
ivzez

Jak mohla akce uspořádat francouZské a české delegace?
Obvykle to bývá naopak: někdo uspořádá nějakou akci/nějaké akce.

Přehled nemám, ale tipuji, že mohlo jít o podporu
v zemích typu Číny, Korey, Kuby apod.

Edison

Ivzez, mohou. Např. na ambasádách. A jak jsem na to tak koukal, tak to tak taky bylo.