yank

V které zemi vyžijete s českým platem nejlépe?

Chci se zeptat, zda nevite v kterych zemich by si zil Cech s nejakou usetrenou korunou doslova jako „kral“ – co je malo tady je jinde nevidane. Napriklad nejake zeme, kde to nejak vypada, ne uplne slumy a podobne. Diky

Nejlepší odpověď
dubraro

Vím o několika lidech, kteří jsou velmi spokojení v Thajsku.

Další odpovědi
autacek

Problém má dvě roviny, ta první je, že kdybys chtěl brát u nás plat, tak bys to k nám nesměl mít daleko,
no a ten druhý problém je, že ať jsi kdekoli, tak skoro stejně daleko to tam mají lidé z bohatších zemí, kteří dokáží svojí více naditou šrajtochlí zkazit jakýkoli ráj.

Osobně mohu doporučit třeba Kambodžu, resp. její pobřeží.

zjentek

Myslíš průměrnou mzdu? „Nejlépe“ v žádné!

yuko

V Thajsku je velmi levně i pro Čecha.