dust8

V jakých případech nesnášíte tok času?

Nejlepší odpověď
annas

Nedá se říct, když jsem třeba na zahradě, začne se stmívat, takže práci nedokončím. Jinak mně vadí přechod z letního na tzv. zimní čas.

Ča měří hodiny, takže se musím smířit s tím, že se dost rychle otáčejí.

Říká se, že čas jsou prý peníze, ale peníze se nevyrovnají času. Bez peněz se dá ještě vždy mnoho udělat, bez času nic,“. Takto to formulovat básník Jan Neruda. Z toho vyplývá, že čas jde dopřecu podle hodin,. Stejně hodiny trvoří den, den se sstřídá a nastane týden, někilik týdnů je měsíce, 12 měsíců tvoří rok, v nwm se střídá jaro, kéto, podzim, zima. Měšní se oříroda, ale i my lidé, datum narozní zůstává, skutečný náš čas, ale to, co prožíváme vnitřne nám tento fyzický věd zkracuje, nebo produžuje čas, který v určité doběš nadtává.

Jenže nic neklze vrátit.

Další odpovědi
led

Proč mě rušíte svým dotazem v rozhovoru s králem Artušem?
Ach, jó… zapomněla jsem vypnout internet.
Dokážete si představit, když vaši mysl během krásného zážitku na své Cestě Časem v Britanii 5 století po ukrižování Krista v Jude, naleze posel s internetovým dotazem?
Pak se musím vrátit do času Velké Covidové pandémie. Ach, jako já nesnáším ten tok času…