Avatar uživatele
penny1995

V jakém rozsahu mají bankovní poradci mojí banky přístup k údajům o mém bankovním účtu?

Čaute,

zajímá mě, zdali bankovní poradci mojí banky mají přístup k údajům o mém účtu – např. výše zůstatku, pravidelné výdaje apod., resp. zdali si mohou tito lidé tyto údaje zobrazit bez mého vědomí/svolení. Jedná se většinou o ty paní , co sedí u přepážek v pobočkách banky (např. Česká spořitelna) a které vám většinou zřizují účet u dané banky, nevím, jaký je přesný název jejich pracovní pozice.

Díky za odpověď.

Zajímavá 0 před 1224 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ano, mohou, ale o každém přístupu se ví, je to monitorováno, takže tam nečuměj pro zábavu, jen když opravdu musej, maj dost jiných starostí, tvůj účet hlídá automat …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

v plném rozsahu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Ten kdo sedí u přepážky není bankovní poradce. Je to pracovník, nebo pracovnice na přepážce. A bankovní poradce většinou není zaměstnancem té banky a nemá žádný přístup k účtu. Informace má jen ty, které mu sdělíš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Mc Merkurion

@elkon: předpokládám, že má na mysli „osobního bankéře“, tak se teď nazývají pracovníci, co maj na starosti tvůj účet, z otázky je to zřejmé … ti, co si vyjmenoval, ti účet nezřizují …

před 1224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Ta otázka je dost zmatená.

před 1224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… mně se nezdá, ale to je můj dojem …

před 1224 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek