kocickaaa

V jakém měsíci těhotná žena nemůže stáhnout břicho?

Nejlepší odpověď
Nikkol

Těhotná žena si NEMÁ stahovat břicho. Pokud teda chce být těhotná.

Další odpovědi
pokazdejinak

jestli vám začínají být těsné kalhoty, tak je nejvyšší čas koupit ty těhotenské – teď už máte pěkný výběr, jen do toho :)

PetraLehka

Moc nechápu, proč by si měla těhotná žena stahovat břicho? Vždyť to rostoucí těhotenské břicho je na tom to nejkrásnější. Já si těhotenství moc užívám. Trvalo dlouho, než mi začalo břicho růst. Teď už je tak velké,že jsem si musela koupit těhotenské kalhoty z https://www.hap­pymum.sk/ , které mi dobře sedí.