Omarserif

V jakém/kterém filmu kluk otevře holce dveře a má ve vlasech sperma?

V jakém filmu kluk otevře holiče dveře a má ve vlasech sperma.V tom filmu klukovinu poradí, že má před prvním rande mastubovat aby byl víc v klidu. A když té holce otevírá dveře, má sperma ve vlasech. Ještě dodatečné přidávám že to není Něco na té Mary je (tam to měl na uchu). Ten film jsem viděl na festivalu ve Varech a pak běžel na ČT2 v rámci Amerického nezávislého léta.

Odpovědi
iceT

Něco na té Mary je

Dochy

Co třeba Sexuální praktiky pozemšťanů?