Kotja

V jakém/kterém filmu byla Pandořina skříňka plná peněz?

Když jsem byl hodně malý, tak jsem asi ve videostopu viděl úryvek z nějakého filmu, ve kterém byla pandořina skříňka plná zlatých mincí. O jaký film jde?

Nejlepší odpověď
annas

Kdy jste byl malý? Filmů o Pandořině skříně bylo natočeno několik různého žánru. Film se mohl jmenovat i jinak.

Takže asi těžko se film najde.

Jen na ukázku několik filmů o Pandořině skříňce.
ttps://www.go­ogle.com/sear­ch?q=film+Pan­dořina+skříňka&i­e=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

Pohádky
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=+poh%C3%A1dka+Pan­dol%C5%99ina+sk%C5%99%­C3%AD%C5%88ka&i­e=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b