Avatar uživatele
26seba

V jaké zemi(nebo v několika)byste chtěli žít ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, NelieM před 3336 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Já jsem spokojený tady. Ale pokud bych si měl vybrat tak ve Švýcarsku,Rakousku, Austrálii nebo na Novém Zélandu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

V zemi krásnych spomienok, kde sa cítim doma

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Adula.57

Tady jsem docela spokojená, ale jinak pravděpodobně Anglie, protože se mi líbí jejich druh humoru, jazyk, kultura a celkové prostředí. Druhá možnost je Slovensko, jelikož je tak podobné nám. Další možnosti jsou spíš takové ty bláhové, někde v teple u moře atd.. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

V mém pokročilém věku by mně už vadilo pouhé přestěhování o několik kilometrů od nynějšího bydliště 😉
Tedy jen v té, kde současně žiji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Kvůli humoru, krásné přírodě, nádherným zámkům, hradům, hezkým mužům, nádherným ženám, dobrému českému pivu tady DOMA v ČR. Akorát to moře nám chybí. Jinak nádhera ! 🙂 ♥

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na novém zélandu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-byste-chteli-bydlet
Doplňuji:
Márci ty jsi na ženský?že píšeš kvůli nádherným ženám??

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Jak se říká „všude dobře, doma nejlíp“, já jsem prostě spokojená tady v ČR. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

Jakékoliv vyspělé s tržním hospodářstvím, fungující justicí, zdravotnictvím a dalšími nezbytnými věcmi pro život, kde je kultura a náboženství kompatibilní se západní civilizací. Minimum islámských imigrantů anebo nepřizpůsobivých je samozřejmě logický předpoklad. Takže viděl bych to asi na Švýcarsko, možná Lucembursko. Když to beru kolem a kolem, mohl jsem se třeba narodit někde v Africe nebo zaostalejší části Asie, takže nakonec si na Čechistán stěžovat nemůžu, ačkoliv je mnoho důvodů, co mě tu štvou a které bohužel jen tak spravit nepůjdou. Minimálně morálka zdevastovaná socíkem a následným pokusem o trží hospodářství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Caldecott

USA, Florida

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek