26seba

V jaké zemi(nebo v několika)byste chtěli žít ?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Já jsem spokojený tady. Ale pokud bych si měl vybrat tak ve Švýcarsku,Rakousku, Austrálii nebo na Novém Zélandu.

Další odpovědi
led

V zemi krásnych spomienok, kde sa cítim doma

Adula.57

Tady jsem docela spokojená, ale jinak pravděpodobně Anglie, protože se mi líbí jejich druh humoru, jazyk, kultura a celkové prostředí. Druhá možnost je Slovensko, jelikož je tak podobné nám. Další možnosti jsou spíš takové ty bláhové, někde v teple u moře atd.. :D

www

V mém pokročilém věku by mně už vadilo pouhé přestěhování o několik kilometrů od nynějšího bydliště 😉
Tedy jen v té, kde současně žiji.

marci1

Kvůli humoru, krásné přírodě, nádherným zámkům, hradům, hezkým mužům, nádherným ženám, dobrému českému pivu tady DOMA v ČR. Akorát to moře nám chybí. Jinak nádhera ! 🙂 ♥

anonym

Na novém zélandu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-byste-chteli-bydlet
Doplňuji:
Márci ty jsi na ženský?že píšeš kvůli nádherným ženám??

NelieM

Jak se říká „všude dobře, doma nejlíp“, já jsem prostě spokojená tady v ČR. :)

VeRe1983

Jakékoliv vyspělé s tržním hospodářstvím, fungující justicí, zdravotnictvím a dalšími nezbytnými věcmi pro život, kde je kultura a náboženství kompatibilní se západní civilizací. Minimum islámských imigrantů anebo nepřizpůsobivých je samozřejmě logický předpoklad. Takže viděl bych to asi na Švýcarsko, možná Lucembursko. Když to beru kolem a kolem, mohl jsem se třeba narodit někde v Africe nebo zaostalejší části Asie, takže nakonec si na Čechistán stěžovat nemůžu, ačkoliv je mnoho důvodů, co mě tu štvou a které bohužel jen tak spravit nepůjdou. Minimálně morálka zdevastovaná socíkem a následným pokusem o trží hospodářství.

Caldecott

USA, Florida