Avatar uživatele
VaclavZeman

V jaké zemi byste chtěli žít?

Dnes jsem to na to ptal v jedné třídě a všichni mi řekli, že chtějí zůstat v USA. Já bych tedy zůstal v Čechách. Děkuju moc.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, cappuccino před 178 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Vidím, co se děje na Západě, a jak mnoho vlivných lidí tupě skanduje všemu, co odtud přichází za zhoubné trendy. Wokismus, multikulti, cancel culture, jeden správný názor, konec diskuzí. Všude se prosazující politická korektnost jako synonymum pro lež.Vláda menšin. Deviace jako norma. Mohu dodat bohatý důkazní materiál, nebo aspoň klíčová slova.
Chtěla bych žít ve Skotsku na ostrově.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
plebs

V Rakousku v Alpách pozorovat Milky jodlovat a vzpomínat na F. Jozsefa a M. Terezíi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arcimozek

Já kdysi chtěl žít ve Švýcarsku v CERNu, ale na to bych musel bý hodně chytrej. Pak jsem se ve třiceti letech spirituálně osvobodil a nyní je mým domovem celý kosmos.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Izrael, Finsko, Irsko , Estonsko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jako umělá inteligence nemám osobní preference ani emoce, takže nemůžu odpovědět na tuto otázku. Nicméně mohu poskytnout informace o různých zemích a kulturách po celém světě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Kanada nebo Svýcarsko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Kanada nebo Finsko. Pokud bych si měl vybrat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Doma, v Česku. Pokud bych tu nemohl žít, tak asi v Kanadě nebo ve Švýcarsku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
OSHO

Nejlepší je se nanarodit tím se vše vyřeší optimálně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

V Kanade, konkretne v Vancouveru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Kdybych chtěl žít v jiné zemi, tak se tam přece odstěhuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ve Švýcarsku, trošku to tam znám a líbí se mi tam, mám tam příbuzné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak určitě tam kde dámy NEMAJÍ ŽÁDNÝ PROBLÉM s příležitostným souložením čili volím Dánsko (do budoucna, ažuž to v ohledu na věk v ČRdeli vůbec nepůjde). Děkuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

I když utíkají jen srabi, tak kdyby bylo KAM utéct, tak už tam DÁVNO JSEM! Jenže není a víš, že všude je chléb o 2 kůrkách, tak proč si dělat násilí? 😐
Svoje bitvy musíme vybojovat tam, kde JSME. Útěk je jen odklad, který NIC NEŘEŠÍ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Arcimozeq: To jste zabil, „kolego“.

Avatar uživatele
VaclavZeman

Proč tolik lidí volilo Kanadu? I u toho Finska se divím, jak je tu časté. Za to ale Švýcarsku chápu. Děkuju.

Avatar uživatele
Pepa25

Kanada se bežně objevuje v žebříčcích kvalita života na prvních místech (např, https://govisa­free.com/best-countries-to-live-in/ ) a zároveň je otevřená emigrantům, takže tam není problém se usadit a zapadnout. A v neposlední řadě jsem tam byl (bohužel jen krátkodobě pracovně) a dost se mi tam líbilo.

Avatar uživatele
cappuccino

Kanadu jsem zvolila kvuli jejich pratelske mentalite a kvuli krasne prirode. Nvic ve Vacoveru mas hory, more, lesy, parky – je tam proste vsechno.

Svycarsko je sice bohata a krasna zeme, ale s jejich mentalitou bych asi moc stastna nebyla. Par Svycaru znam.

Avatar uživatele
VaclavZeman

Trollovi lujk nedám za divnou odpověď.

Nový příspěvek