Complex

V jaké výšce začít trénovat provazochodectví a je lepší rovnou na boso, či v botách?

Odpovědi
Kepler

Já bych pro jistotu začal chodit bosky nejdřív po provázku na podlaze v přízemí pak bych postupně přidával patra. V Burdž Chalífa bys takto mohl provazochodit až ve výšce 800 m. Naprosto bezpečné, to nemá chybu!

Kelt

Začni ve výšce kolen a přidávej podle toho, jak se budeš cítit. Určitě jsou lepší speciální boty. Ale pozor, chyby, které uděláš v malé výšce se ti ve velké vymstí.

Edison

Pokud jsem si všiml, existuje na to speciální obuv. Ale myslím, že její použití je silně individuální, rovněž závislé na tom, po jakém materiálu, případně profilu se chodí a komu co vyhovuje. Pokud vím, začíná se na zemi. 😁