postcd

V jaké formě jíst vlákninu abych toho snědl dost a bylo to levné?

tedy třeba které druhy zeleniny jí mají nejvíce nebo co doporučujete s výhodným poměrem cena/množství/po­živatelnost ? děkuji

Nejlepší odpověď
dr.luha

Strouhaný kokos nemá v obsahu vlákniny konkurenci. Je třeba ale dávat pozor – mýdlová pachuť znamená že je žluklý – a nezáleží ani na datu spotřeby, který je uveden na obalu.

Další odpovědi
Drap

Vše najdeš zde i s hodnotami
http://www.ka­loricketabulky­.cz/mineralni-latky/vlaknina/

Kepler

Já jsem to v rámci předepsané diety vyřešil Psylliem. Jsem spíš masožravec a na ovoce a zeleninu moc nejsem. Navíc je u nás nesmyslně drahá. Psyllium je velmi kvalitní vláknina.

dalid

Mne najviac chuti mrkva, je zdrava, bohata na vlakninu aj vitaminy, chutna v kombinacii s ovocim aj zeleninou a je lacna