Avatar uživatele
led

V čom je problém? Počas diskuzie po prednáške prednášajúci položil opakovane rovnaké otázky.

Rozdiel v otázkach bol zanedbateľný, významovo boli rovnaké. Dostal na ne rovnakú odpoveď, zhodou okolnosti od toho istého diskutujúceho. Ďalší prítomný, nazvime ho napr.„A“, sa ohradil, že je zbytočné a nesprávne odpovedať na rovnaké otázky rovnako.
Určite tušíte, kam to viedlo.. zbytočne sa diskutovalo o ničom, podstatné pomaly spalo v ústraní.

Otázka:
Postupoval diskutér (kritik odpovede)„A“ správne, alebo (podľa vás) chcel odkloniť diskuziu od riešenia diskutovaného problému?
Je zakázané, prípadne nesprávne „opisovať“ vlastnú už použitú odpoveď a použiť ju znovu, ak je otázka viažuca sa k danej odpovedi položená aj druhýkrát?

PS. nezdá sa mi to zábavné, aby to bolo v zábave, no medziľudské vzťahy asi patria sem do tejto kategórie.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Drap, Illines, anonym před 4152 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jak kdybych se s tím už setkal. Ale kde ? Že by někde tady ?
Odpověď neni až tak uplně jednoduchá. Myslím, že pan A nejen že chtěl odklonit diskuzi, ale možná také chtěl strhnout zájem ostatních na sebe a ukázat tak svoji převahu nad ostatními a možná i ukázat jak je moudrý, všehoznalý a nepostradatel­ný........

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

.. nekoho takoveho take znam .. :(
tomu dotycnemu v hlave harasi vic hlasu, nez muzeme slyset v televizi ..
ty jeho papouskovske texty s ochromujici nudou .., suche jak logaritmicke tabulky .., takoveho prezidenta bych nejradeji poslala na hrad. ( osamoceny ) .

  • iv-

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

  • iv-II . líbí se mi tvoje odpovědi a příspěvky do diskuzí, ale nelíbí se mi, že urážíš logaritmické tabulky ( doufám že mě to někdo nesmaže, když jsem tabulky jmenoval /

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. :) mame podobe pocity Drape .. ja dnes v jedne diskuzi …, kde " nejmenovany kolega " napsal :

Tatáž otázka s toutéž odpovídající (nikoliv poprvé) – viz odkaz ve zdroji:
Pod původním nickem ještě pravidelně napomínala recyklaci otázek.
Dnes po 3. změně nicku (annas/ Kerberus/ 2. annas), už jen používá tytéž nešvary, jež před reinkarnací sama tepala a přizvukuje i těm, o nichž tehdy prohlásila, že ji smrtelně a neodpustitelně urazili.
http://www.od­povedi.cz
http://www.od­povedi.cz

tak jsem mu puvodne chtela napsat, ze porad papouskuje to samy .. annas.. kerberus .. annas .. , ze uz to tady zname vsichni nazpamet , ze je na urovni zalovnicka prvni tridy, ale nechtela jsem ty deti urazit, tak jsem od toho opustila .. :)

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

  • iv- mne v tejto otázke nejde o konkrétneho človeka, ale o princíp. Určite ste sa s takouto diskuziou, či zdvojeným otázkami a odpoveďami stretli aj na vašich cestách do Horne-Dolnej.

Podobnosť na tejto stránke je čisto náhodná… – to je krásny alibizmus :))

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

led, a Vy uz jste nekdy u me videla, ze bych odpovedela na to, na co se dotycna ( dotycny ) pta ? :)

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ano, ale pošta sa nezverejňuje… teda niektorí áno…

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek