led

V čom je problém? Počas diskuzie po prednáške prednášajúci položil opakovane rovnaké otázky.

Rozdiel v otázkach bol zanedbateľný, významovo boli rovnaké. Dostal na ne rovnakú odpoveď, zhodou okolnosti od toho istého diskutujúceho. Ďalší prítomný, nazvime ho napr.„A“, sa ohradil, že je zbytočné a nesprávne odpovedať na rovnaké otázky rovnako.
Určite tušíte, kam to viedlo.. zbytočne sa diskutovalo o ničom, podstatné pomaly spalo v ústraní.

Otázka:
Postupoval diskutér (kritik odpovede)„A“ správne, alebo (podľa vás) chcel odkloniť diskuziu od riešenia diskutovaného problému?
Je zakázané, prípadne nesprávne „opisovať“ vlastnú už použitú odpoveď a použiť ju znovu, ak je otázka viažuca sa k danej odpovedi položená aj druhýkrát?

PS. nezdá sa mi to zábavné, aby to bolo v zábave, no medziľudské vzťahy asi patria sem do tejto kategórie.

Nejlepší odpověď
Drap

Jak kdybych se s tím už setkal. Ale kde ? Že by někde tady ?
Odpověď neni až tak uplně jednoduchá. Myslím, že pan A nejen že chtěl odklonit diskuzi, ale možná také chtěl strhnout zájem ostatních na sebe a ukázat tak svoji převahu nad ostatními a možná i ukázat jak je moudrý, všehoznalý a nepostradatel­ný........

anonym

.. nekoho takoveho take znam .. :(
tomu dotycnemu v hlave harasi vic hlasu, nez muzeme slyset v televizi ..
ty jeho papouskovske texty s ochromujici nudou .., suche jak logaritmicke tabulky .., takoveho prezidenta bych nejradeji poslala na hrad. ( osamoceny ) .

  • iv-

Drap

  • iv-II . líbí se mi tvoje odpovědi a příspěvky do diskuzí, ale nelíbí se mi, že urážíš logaritmické tabulky ( doufám že mě to někdo nesmaže, když jsem tabulky jmenoval /

anonym

.. :) mame podobe pocity Drape .. ja dnes v jedne diskuzi …, kde " nejmenovany kolega " napsal :

Tatáž otázka s toutéž odpovídající (nikoliv poprvé) – viz odkaz ve zdroji:
Pod původním nickem ještě pravidelně napomínala recyklaci otázek.
Dnes po 3. změně nicku (annas/ Kerberus/ 2. annas), už jen používá tytéž nešvary, jež před reinkarnací sama tepala a přizvukuje i těm, o nichž tehdy prohlásila, že ji smrtelně a neodpustitelně urazili.
http://www.od­povedi.cz

tak jsem mu puvodne chtela napsat, ze porad papouskuje to samy .. annas.. kerberus .. annas .. , ze uz to tady zname vsichni nazpamet , ze je na urovni zalovnicka prvni tridy, ale nechtela jsem ty deti urazit, tak jsem od toho opustila .. :)

led

  • iv- mne v tejto otázke nejde o konkrétneho človeka, ale o princíp. Určite ste sa s takouto diskuziou, či zdvojeným otázkami a odpoveďami stretli aj na vašich cestách do Horne-Dolnej.

Podobnosť na tejto stránke je čisto náhodná… – to je krásny alibizmus :))

anonym

led, a Vy uz jste nekdy u me videla, ze bych odpovedela na to, na co se dotycna ( dotycny ) pta ? :)

led

Ano, ale pošta sa nezverejňuje… teda niektorí áno…