Avatar uživatele
zjentek

Jak přesně a v čem se vlastně změnila receptura becherovky po všech těch tehdejších nařízeních EU?

Mně přijde docela hořkosladká, ale srovnat to nemůžu, pánč tu původní jsem nepil. Děkuju.

Tak pardon, vážení. Pan Miloš Zeman coby prezident prohlásil becherovku jsem přestal chlastat a přešel na slivovici hned poté co změnila recepturu následkem nařízením EU kdy se změnily regule při výrobě macerátů/tinktur etc. tak na př. výtečný produkt Galeny Opava (neboli taky Teva/Ivax) Chamomilla šel tímtéž nařízením EU zcela do kopru neboli do heřmánkového nebe RIP (cenově podobnou náhradu jsem dosud neobjevil).

Takže, džentlmeni Elkon/Drap, určitě máte pro toto vysvětlení. Protože, tady, zase, určitě není holubník, kde si píše kdo chce co chce, třeba i záměrně lživě, zavádějíc. Pevně doufám, takže… Máte pro toto vysvětlení? A myslíte si snad, že se v Čechách člověku nedá věřit ani jako prezidentovi? Děkuju.

Zajímavá 0 před 330 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

V ničem. Becherovka se změnila pouze v ceně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Jak se změnila tajná receptura se asi nedozvíš. Při exkurzi v Becherovce nám slečna průvodkyně tvrdila, že receptura se od vzniku nijak zásadně nezměnila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Co mají ty tvoje výmysly společného se starou recepturou Becherovky, která je daná od svého vzniku?
https://cesky­.radio.cz/beche­rovka-nejznamejsi-cesky-liker-jehoz-recepturu-znaji-jen-dva-lide-8717312

0 Nominace Nahlásit