L.Knize

V čem může být problém?

Nevím, čím to je. Pořídil jsem USB DVB-T příjmač a ve stolním PC, kde jsou nainstalovány XP Profesional mi příjmač nevyhledá žádný TV signál. Jen tak ze zoufalství jsem to nainstaloval do mini notebooku, tam je XP Home Premium a v něm to vysílá. Jenže je tento notebook malý a nedá se na něm TV sledovat. Potřeboval bych poradit, kde je chyba a jak to rozchodit ve stolním PC. Díky.

Doplněna:
Do obou počítačů je veden signál kabelem ze střešní antény.
Doplňuji:
Zapojil jsem přímo, mám SP3, a WMP 11 také a pořád nic.

Nejlepší odpověď
Honzucha

Vyzkoušejte tyto rady: 1) Zapojte tuner přímo do USB v PC bez přiloženého káblíku.

  1. Nainstalujte Service Pack 3 pro Windows XP
  2. Nainstalujte Window Media Player 11

Další odpovědi
AndreiRanger

Zkontroloval bych kompatibilitu ovladačů, zde by mohl být zakopaný veliký pes.

Honzucha

Ještě poslední rada na závěr mě napadá. Když nepomohly ovladače a software z přiloženého cd tak je zkuste stáhnout nejnovější ze stránek výrobce. Možná tam bude i nějaký hotfix který odstraňuje tu chybu. Já nevím jaký je celý název toho tuneru.