Posspi

Jak přetáhnout fotky z interního úložiště do počítače (notebooku)?? V čem je problém?

Zdravím, mám jeden takový problém. Prostě jsem dostal na Vánoce SD kartu do mobilu, konkrétně 32 GB, a v interním úložišti už nemám místo na žádné aktualizace a hry. Tak mě napadlo, že bych si všechny ty fotky z mobilu, a tedy i z interního úložiště, přetáhl do počítače (notebooku), no a z mobilu je vymazal, jelikož mi celkově momentálně zabírají 3,49 GB, systém 2,93 GB, no a ostatní pak 6,49GB. No ale to už jsem zkoušel asi 4×, a vždycky, když vytáhnu kabel z adaptéru, jeden konec zapojím do mobilu, druhý do počítače a rozkliknu si danou složku, kde mám všechny ty fotky, tak se mi to strašně dlouho načítá, a ve výsledku když kliknu někde jinde, tak mi to zamrzne a stejně to musím ukončit, a takhle pořád dokola a dokola, no a já se ptám… 1. Jak to udělat? Jak přetáhnout všechny ty fotky do PC a pak je vymazat? V čem může být problém?? Jinak zkráceně: Při pokusu přetáhnutí fotek z mobilu do počítače mi složka, ve které mám ty fotky, ZAMRZNE a při kliknutí kamkoli jinak mi to ukáže, že program přestal pracovat ,a ve výsledku to stejně musím všechno zavřít.

Odpovědi
Quimby

A přetahuješ je klasicky pomocí USB a telefon se ti otevře jako flashka, nebo nějaký specializovaný program pro tvůj telefon? Kdyžtak zkus to druhé. Jinak můžeš taky zkusit v telefonu přesunout fotky na SD kartu a tu pak strčit do notebooku přímo nebo do jiného telefonu a přes něj to třeba půjde dobře.

Posspi

Hmm,tak to vůbec nevím,to by chtělo nějak podrobněji vysvětlit:( Jak kartu strčit přímo do notebooku tak to netuším..

Quimby

Co by chtělo vysvětlit? Hodně notebooku má adaptér přímo na SD karty, tak sem myslel, že třeba tvůj by taky mohl.