Windows XP SP3 a Media Player 11

Ahoj, chci si nainstalovat SP3 do Windows XP, ale nevím, jestli tam není náhodou Windows Media Player 11. Nechci jej, mám rád desítkovou verzi. A ještě dotaz, je potřeba projít ověřením pravosti?

Odpovědi
eSpirito

Zdravim.. SP3 si normalne bez obav nainstaluj. Sehnat windows media player 10 jiz dodatecne neni problem.. je to na internetu bezne ke stazeni napr zde: http://www.slu­necnice.cz/sw/win­dows-media-player-9/ Co se tyce overeni pravosti windows.. samozrejme nutne to neni, ale pokud nedojde k overeni pravosti, tak nelze stahovat aktualizace a tim padem se system stava mene stabilnim a napadnutelnejsim..