Program na tvorbu PLAKÁTŮ!

Nějaký osvědčený program na tvorbu PLAKÁTŮ? Prosila bych v češtině a přehledný. Je něco takového?
A vedlejší dotaz: na svém pc mám Corel 12. Chci ho nainstalovat, ale po kliknutí na instalační ikonu to chvíli načítá a poté se to zavře! V čem je problém? V grafice?

Nejlepší odpověď
chudst

http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/os­tatni/poster-forge/ – Vytvořte si vlastní plakáty například ve stylu divokého západu. Tento program přesně toto umí a bude vám tak výborným nástrojem při jejich tvorbě. Dejte tedy průchod své kreativnosti a vytvořte originální a nenapodobitelný plakát. Program mimo samotné tvorby nabízí spoustu dalších funkcí a nástrojů.

http://www.dwn­.cz/pageplus/ – V PagePlus můžete vytvořit letáčky, brožůrky, plakáty, pohlednice, pozvánky a další podobné materiály. Vše poté graficky vyznívá jako profesionální práce, protože software už má několik šablon.

Pripadne pak klasicke programy, jako Photoshop ci bezplatny Gimp. (Oba stahnete na www.stahuj.cz )

=================
Ad Corel: mate-li Windows 7, instalujete to pod pravym tlacitkem – Spustit jako spravce? Hrozne casto to pomaha.

Další odpovědi
Mr3002

Na plakáty je dobrý PhotoShop, ale drahý.

Corel je pro tvorbu vektorové grafiky, takže na plakáty se moc využít nedá. V čem může být problém ale netuším.

Hlada

Poster Designer
Poster Printer
Jsou to programy od RonyaSoft na tvorbu a tisk plakátů. Bohužel nejsou v češtině.
Jestli rozumím druhému dotazu, tak Corel nainstalovaný máte, nejde ale otevřít pomocí ikony. Zkuste ho otevřít přímo z exe souboru v Program Files.

kore7

Vůbec nemám tucha, jestli takový program vůbec existuje? Můžeš si nechat vytvořit plakát i vytisknout https://www.e-abctiskarna.cz/blo­ky/lepene-bloky/