dust8

V čem jste talentovaní?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pohotově nereagovat. Všechny adekvátní odpovědi na nepravosti mě napadnou se zpožděním, kdy už je to na h…

Další odpovědi
quentos

V jazycích, v překladu, ve scrabblu, ve psaní (prý mám i vyprávěcí talent). Ale taky ještě tentýž talent, co Kepler.

Rokio

V psaní na klávesnici, v ekonomických vědách a v počítačových hrách (hlavně v RPG hrách a ve strategiích).