dust8

V čem jste se nejvíce změnili v posledních pěti deseti letech?

Nejlepší odpověď
Drap

V tom, že jsem zestárl.

Další odpovědi
Kelt

Přestal jsem dělat v oboru, který jsem vystudoval a pak v něm přes 20 let dělal a začal studovat jazyk, který dělám více než 6 let i když jsem si před 16 lety myslel, že ho nikdy nebudu dělat. No a podle rodiny jsem se změnil k horšímu.

led

S prekvapením zisťujem, že akosi, ehmm,… asi začínam dospievať.
Neviem či to je dobou, alebo čímsi v dutine lebečnej, ale začínam pozorovať v blízkom i vzdialenom okolí, že medziľudské vzťahy sa vracajú k svojim prvopočiatkom, dnes prechádzame do obdobia, keď starí a nevládní museli uvoľniť svoje miesta v rode a odísť dožiť svoje životy do lesov, stepí, púšti, do prírody ďaleko od ľudí, aby im neodoberali živiny potrebné k životu. Silný prežíva a slabý dožíva. Kolobeh života sa točí…

Idkk

Pribylo par psychickych poruch a osobnosti

led

Drap, ale, ale chlapče… stárneme predsa hneď od svojho zrodenia. Takže, o akej starobe to tu píšete?
Človek najrýchlejšie zostarne, keď stratí motiváciu k životu, bez ohľadu na svoj skutočný vek.