Hufnágl

Už vás někdo opil rohlíkem?

====
Tak mně opil rohlíkem Václav Havel. Ty jeho slova si pamatuji dodnes.

Nejlepší odpověď
paul1

Jo, Husák

Další odpovědi
Rokio

Ano, jeden podvodník od jedné nejmenované společnosti a jedna velká společnost zabývající se kryptoměnami, u které se ukázalo, že je to letadlo.

Naštěstí u toho podvodníka to šlo zrušit a u té společnosti jsem ztratil pouze něco kolem 5.000 až 10.000 Kč.

Mr. Marek

Přiznám se, že ano. Bylo to v roce 2013, když jsem podpořil Miloše Zemana. Dodnes toho lituju, ačkoliv jsem v roce 2018 svůj omyl napravil. Byl a je obrovské zklamání a tuto zemi svou politikou podvedl. Jsem pro navrácení nepřímé volby, protože si zřejmě nejsme schopni nezvolit demagoga a populistu.

jáára

Opačně ano.
Seděli jsme v Lípě u Prioru a od Ploučnice přišla kačena. Měli jsme rum a rohlíky. Jak jí chutnalo…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.