Už se vám stalo něco podobného ?

https://lh3.go­ogleuserconten­t.com/-s9rKszPzljs/U­uj0qAEmRsI/AA­AAAAAAD04/LTxo­ov78RVU/w506-h352/Skateboar­d+Coffee+Fail­.gif

P.s. Kdyby to nešlo, vložím jiný odkaz!

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy jsem podobný dopravní prostředek nepoužíval, ale na hubu jsem dokázal padnout i jinými způsoby.

Další odpovědi
led

Skúsila som pár metrov, ale pevná zem pod nohami je pre mňa bezpečnejšia, aj pre čašníka.

redy

Jednou sem taky letěla a to sem se snikým nezdravila a nic sem neměla v rukou .:-) Od té doby sem na to nevlezla.

nejlulu

ne nikdy protože na skateboardu nejezdím a kafe nenosím

klumprt

Já mám několik pěkných pádů na kole. Na tomhle jsem nikdy pořádně ani nestál.

lota

Ne, nestalo.